O nas

POLSKI JUBILER. Magazyn branży jubilerskiej ukazuje się od 1997 roku. Obecnie jest to najbardziej opiniotwórcze pismo o charakterze business-to-business branży jubilerskiej, zegarmistrzowskiej i złotniczej w Polsce.


Czasopismo jest patronem medialnym wszystkich najważniejszych wydarzeń branżowych: targów, konferencji, seminariów i sesji naukowych, a także wystaw i konkursów.

Wydawcą Polskiego Jubilera Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
W portfolio wydawnictwa znajdują się również inne tytuły będące liderami swoich branż:

HOTELARZnajlepszy i najpopularniejszy miesięcznik dla hotelarzy w Polsce. Ukazuje się nieprzerwanie już od 1962 roku. Od lat jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. Papierowe wydania „Hotelarza” co miesiąc czytane są przez co najmniej 9 tys. osób, zaś kontakt z pismem ma ponad 30 tys. osób związanych z rynkiem hotelowym w Polsce, a branżowy portal notuje każdego miesiąca ponad 51 tys. unikalnych użytkowników i ponad 141 tys. odsłon.
www.e-hotelarz.pl


RYNEK TURYSTYCZNY –
RYNEK TURYSTYCZNY czołowy magazyn branży turystycznej w Polsce, który ukazuje się nieprzerwanie od 30 lat. Magazyn czytany jest przez 20 tys. osób związanych z branżą turystyczną – właścicieli, prezesów, dyrektorów i pracowników firm turystycznych, biur podróży, hoteli, przewoźników autokarowych, lotniczych, promowych, producentów autobusów, pracowników organizacji, stowarzyszeń, oraz jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli turystycznych samorządów branżowych i szkoły o profilu turystyczno-hotelarskim oraz inne firmy i instytucje związane z branża turystyczna.
www.rynekturystyczny.pl

RESTAURACJAPismo biznesu restauracyjnego – specjalistyczny dwumiesięcznik dla restauratorów, inwestorów, właścicieli i managerów lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych, a także firm świadczących usługi dla branży HoReCa. Tym co nas wyróżnia spośród innych pism o podobnej tematyce jest rozbudowana sekcja narzędziowo/poradnikowa. Zgromadziliśmy wokół pisma zespół najwybitniejszych ekspertów/praktyków z wieloletnim, popartym sukcesami doświadczeniem gastronomicznym, którzy na łamach –Restauracji- dzielą się z naszymi czytelnikami swoją wiedzą i praktycznymi poradami z zakresu zarządzania biznesem restauracyjnym.

www.e-restauracja.com

 

NOWOCZESNA STACJA PALIW – specjalistyczny kwartalnik, który przez osiem lata na rynku ugruntował swoją pozycję zdobywając coraz większe grono czytelników: osoby decyzyjne i odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie stacji paliw (właściciele oraz kadra zarządzająca i managerowie na stacjach paliw, właściciele hurtowni paliwowych, przedsiębiorcy świadczący usługi na stacji paliw (sklepy, bary, myjnie…), inwestorzy.

www.e-stacjapaliw.pl