O nas

Miesięcznik POLSKI JUBILER ukazuje się od 1997 roku. Obecnie jest to najbardziej opiniotwórcze pismo o charakterze business-to-business branży jubilerskiej, zegarmistrzowskiej i złotniczej w Polsce.


Czasopismo jest patronem medialnym wszystkich najważniejszych wydarzeń branżowych: targów, konferencji, seminariów i sesji naukowych, a także wystaw i konkursów.

Wydawcą Rynku Turystycznego Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
W portfolio wydawnictwa znajdują się również inne tytuły będące liderami swoich branż:

HOTELARZ – najstarsze, najbardziej znane i najchętniej kupowane pismo segmentu prasy hotelarskiej w Polsce. Według raportów Związku Kontroli Dystrybucji Prasy Hotelarz wypracował sobie niekwestionowaną pozycję lidera tego segmentu z ponad 50% przewagą w rozpowszechnianiu płatnym nad konkurencyjnymi pismami (dane ZKDP – maj 2007).
Każdego miesiąca pismo dociera do ponad 1/3 całego segmentu noclegowego w Polsce.
www.e-hotelarz.pl


RYNEK TURYSTYCZNY – jedyne pismo biznesu turystycznego, które poddaje swoje wyniki kontroli Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Jest branżowym miesięcznikiem (najstarszym w Polsce, ukazującym się już od 1992 roku), w którym znajdziecie Państwo wiedzę niezbędną do prowadzenia firmy turystycznej.
Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym.
Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość.

www.rynekturystyczny.pl

RESTAURACJA – specjalistyczny dwumiesięcznik skierowany do osób zawodowo związanych z branżą gastronomiczną. Publikuje materiały o charakterze poradnikowym, informacyjnym i analitycznym. Czytelnikami pisma są właściciele i kadra zarządzająca lokali gastronomicznych i sieci a także pracownicy firm produkujących i dystrybuujących produkty i usługi do obiektów HORECA.

www.e-restauracja.com

 

NOWOCZESNA STACJA PALIW – to specjalistyczny dwumiesięcznik skierowany do kadry zarządzającej i właścicieli stacji paliw.
Pierwsze wydanie ukaże się w marcu 2013 roku.

www.e-stacjapaliw.pl