Półfabrykaty i srebrna biżuteria

pj_2010_11-6.jpgNa polskim rynku jubilerskim istnieją hurtownie, które oferują swoim klientom nie tylko gotową biżuterię srebrną, ale także srebrne półfabrykaty. Tym sposobem zakupy w nich zaczynają przypominać zakupy w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie każdy znajdzie produkt, którego potrzebuje.


Jednocześnie właściciele hurtowni biżuterii srebrnej i półfabrykatów są w stanie dostosować swoją ofertę do preferencji klientów i sprawić, aby każdy z nich otrzymał zamówione przez siebie towary. Godnym zauważenia wydaje się również fakt, że ceny w hurtowniach także mogą podlegać negocjacjom.


Dostawa zgodna z oczekiwaniami

Właściciele hurtowni półfabrykatów oraz biżuterii srebrnej starają się, zdając sobie sprawę z rosnącej konkurencji na ich rynku, maksymalnie dostosować swoją ofertę do oczekiwań klientów. W związku z tym posiadają w swoim asortymencie nie tylko półfabrykaty i srebrną biżuterię spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta indywidualnego, ale także docierają ze swoimi towarami do niemal każdego zakątka Polski. – Konkurencja zmusiła nas, aby nasze produkty były dostępne nie tylko w tradycyjnej hurtowni i za pośrednictwem internetu, ale także zdecydowaliśmy się na sprzedaż katalogową, która polega na wysyłaniu towaru, po jego uprzednim zamówieniu listownym, naszym kurierem bądź pocztą – mówi Eugeniusz Mrugski, właściciel hurtowni w Małopolsce. Hurtownie srebra starają się pozyskać nowych klientów, nie tylko znacznie ułatwiając im zakupy, ale także oferując różnego rodzaju gratisy i dodatki. – Klienci, którzy zdecydują się na zakupy w naszej hurtowni za kwotę powyżej tysiąca złotych, mogą liczyć na dodatkowe egzemplarze biżuterii oraz opakowania – mówi Mikołaj Narokowski, pracownik hurtowni srebra. Nie można także zapominać, że coraz liczniejsza grupa właścicieli hurtowni srebrnych półfabrykatów i srebrnej biżuterii oferuje swoim klientom pomoc w zakresie naprawy biżuterii i co najmniej roczną gwarancję na swoje wyroby. – Nasza hurtowni [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej