Srebro zawsze modne

pj_2010_11-17.jpgSrebro jest kruszcem, który niezależnie od sezonu i mody cieszy się w Polsce największym zainteresowaniem klientów. Z całą pewnością wpływ na ten fakt mają zarówno cena biżuterii z niego wykonanej, ale też ciekawe wzornictwo.


Właściciele salonów jubilerskich w zbliżającym się okresie bożonarodzeniowych zakupów nie powinni o tym zapominać i sprawić, aby ich klienci mieli możliwość różnorodnego wyboru.


Oferta hurtowni srebra

Hurtownie srebrnej biżuterii do produkcji swoich kosztowności wykorzystują najnowocześniejsze wzornictwo i starają się zaoferować klientom najmodniejsze dodatki. Wszystkie trendy znajdują swoje odwzorowanie w ofercie hurtowni. – Klienci zainteresowani są kupnem srebrnych bransoletek, beadsów i charmsów – mówi Mikołaj Narokowski, pracownik hurtowni srebra. – Niemal każdy klient chce mieć w swoim salonie jubilerskim modne dodatki, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów indywidualnych – dodaje. W hurtowniach srebrnej biżuterii można znaleźć ciekawe rozwiązania technologiczne zastosowane do produkcji biżuterii. Producenci biżuterii srebrnej starają się wykorzystywać ciekawe kamienie, nowatorski design czy oryginalne materiały. Wraz z rosnącą popularnością bransoletek àla Pandora wśród klientów znacznie rozszerza się oferta produktów. Konkurencja bowiem powoduje, że na polskim rynku biżuterii srebrnej pojawiają się niecodzienne charmsy wykonane nie tylko ze srebra, ale także z innych materiałów – które są połączeniem tradycyjnych zawieszek z nowoczesnym designem i oryginalnymi materiałami.


Nie tylko nowości

Klienci hurtowni srebrnej biżuterii kupują także tradycyjną biżuterię srebrną – łańcuszki, bransoletki i zawieszki. – Wraz z pojawieniem się nowej mody na bransoletki àla Pandora nie zniknęło zainteresowanie klientów bardziej tradycyjną biżuterią – mówi Wacław Korzycki, jubiler. – Klienci kupują srebrne łańcuszki, szczególnie interesuj [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk