Targi Złoto Srebro Czas zakończone

W Warszawie zakończyła się jedenasta edycja targów Złoto Srebro Czas. Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych, jako organizatorzy, stanęli na wysokości zadania. Targi zakończyły się sukcesem.


pj_2010_11-29.jpg

Wystawcy zaprezentowali najnowsze wzory biżuteryjne. W ekspozycjach dominowało białe i żółte złoto, srebro, diamenty oraz bursztyn. Swoje prace zaprezentowali także licznie zgromadzeni artyści. Na targach swoje wyroby zaprezentowało 280 wystawców z Niemiec, Włoch, Belgii, Danii, Litwy, Rosji, Ukrainy, Turcji, Czech, Malty i Wielkiej Brytanii.


Targi w statystykach

Po zakończonych targach Złoto Srebro Czas organizatorzy poinformowali, że tegoroczna edycja okazała się rekordowa pod względem ogólnej liczby wystawców i wystawców zagranicznych oraz odwiedzających, jak również powierzchni wystawienniczej. Interesująco wyglądają także statystyki odwiedzin oficjalnej strony internetowej targów: od połowy września do połowy października organizatorzy odnotowali aż 31 495 wejść. Największe zainteresowanie gości budziły informacje dotyczące wystawców oraz możliwości odwiedzenia imprezy, jak również aktualności i serwis prasowy.


Imprezy targowe

Targi obfitowały także w liczne uroczystości i pj_2010_11-31.jpgimprezy branżowe, które rozpoczęły się wraz z otwarciem targów. Podczas uroczystego otwarcia Jadwiga Czartoryska przekazała Bursztynow [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl