Cyfryzacja branży zegarmistrzowskiej

Skala wpływu pandemii na polski rynek jubilerski jest ogromna. Na całym świecie branża zegarmistrzowska stara się, przewidując przyszłość, znaleźć rozwiązanie w tej nowej sytuacji i odnajduje je w cyfryzacji. Cyfryzacja branży zegarmistrzowskiej staje się coraz powszechniejsza i mimo sporych problemów z jej wprowadzeniem, wiele podmiotów gospodarczych inwestuje pieniądze w jej rozwój.

w23pj-150239-993425

Kryzys pandemiczny ukazał wyraźną zmianę w sprzedaży zegarków. Część właścicieli salonów zegarmistrzowskich otrzymała pomoc od rządu, część została objęta tarczą antykryzysową, część przetrwała trudny czas, inwestując swój kapitał, niektórzy musieli zamknąć firmy, inni znacznie ograniczyć zatrudnienie, czyli dla niemal wszystkich kryzys związany z COVID-19 był wydarzeniem traumatycznym. Rosnąca frustracja, niepewność jutra zmusza więc podmioty gospodarcze funkcjonujące na krajowym rynku do podjęcia kroków pozwalających im na przetrwanie nawet w czasach lockdownów. I cyfryzacja postrzegana jest jako klucz do poruszania się po nowym rynku zegarmistrzowskim w Polsce.

Pomoc i rozwiązanie problemów branży
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl