Wyeksponowanie biżuterii

Właściciele sklepów z biżuterią, przygotowując się na przyjęcie klientów, muszą zatroszczyć się o odpowiednie wyeksponowanie wyrobów jubilerskich. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już posiadanie odpowiedniej jakości ekspozytorów oraz dobrze oświetlonych gablot jubilerskich, dziś trzeba zatroszczyć się o każdy szczegół – od podłogi po zapach w naszym sklepie.

w23pj-165488-716664

Należy także działać dwutorowo – w stacjonarnym sklepie musi istnieć także możliwość zakupu biżuterii w sieci. Im więcej narzędzi marketingowych do sprzedaży biżuterii zostanie wykorzystanych, tym większa szansa, że klienci będą do nas wracali. Jednak wszystko zależy od odpowiednio przygotowanej strategii sprzedaży.

Samodzielność w działaniu

Przygotowując strategię marketingową, należy rozważyć na początku dwa scenariusze: samodzielna aranżacja sklepu czy wybór profesjonalistów, którzy zadbają o każdy szczegół. Oba rozwiązania mają tyle samo wad co zalet, warto więc poświęcić nieco czasu, aby je przeanalizować. Samodzielna aranżacja z całą pewnością będzie wymagała od nas większego zaangażowania. Od wyboru podłogi po gabloty i ich zagospodarowanie wszystko będzie zależało od naszej kreatywności. Firmy specjalizujące się w aranżowaniu przestrzeni mają doświadczenie, sprawdzone rozwiązania i odpowiedni sprzęt, aby sprawnie, szybko i profesjonalnie stworzyć miejsce przyjazne dla klientów i zachęcające do kupna biżuterii. Oczywiście zlecenie przygotowania salonu do sprzedaży biżuterii wiąże się ze znacznymi kosztami – to bowiem koszt nie tylko sprzętu i odpowiednich dekoracji, ale także wydatki na obsługę i stworzenie projektu specjalnie d [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl