Wakacje z biżuterią

Mimo szalejącej inflacji Polacy masowo planują wyjazdy na wakacje. Wybierają przede wszystkim kurorty nad Bałtykiem i odpoczynek nad mazurskimi jeziorami. Co cieszy tym bardziej że jest to niebywała okazja dla polskiej branży biżuteryjnej, aby zwiększyć sprzedaż biżuterii autorskiej, która w ostatnim czasie notowała spadek zainteresowania wśród klientów salonów jubilerskich i galerii z taką biżuterią.

w23pj-505982-698856

Artyści złotnicy, producenci biżuterii i jej sprzedawcy powinni rozważyć otwarcie sklepów w nadmorskich miejscowościach i wśród turystów promować polską biżuterię artystyczną. Czas wakacyjnego odpoczynku to doskonała okazja do zaprezentowania nowych kolekcji biżuterii oraz szansa na promowanie w świadomości klientów marki biżuteryjnej.

Odpoczynek ze sztuką

Szukając sposobu na dotarcie ze swoimi wyrobami do szerokiego kręgu odbiorców, należy zastanowić się nad organizacją wystaw promujących polską sztukę złotniczą. Im więcej osób pozna świat polskiej biżuterii artystycznej, tym większa szansa na zaistnienie w świadomości kupujących. – Wakacje to doskonała okazja do promocji sztuki złotniczej – uważa Magdalena Rybak, malarka, rzeźbiarka i kuratorka wystaw. – Warto organizować wystawy sztuki w polskich kurortach, robić pokazy biżuterii autorskiej i promować swoją sztukę wśród turystów.

W tym celu należy nawiązać kontakt z lokalnymi domami kultury, muzeami, galeriami, aby wspólnie namówić pragnących odpoczynku Polaków do obcowania z pięknem – dodaje. Wbrew poz [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl