Jubinale w Krakowie

Od 2 do 4 czerwca w Krakowie w hali EXPO odbędą się jubileuszowe 15. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków Jubinale 2022. Na targach zaprezentowane zostaną produkty i usługi z niemal wszystkich sektorów branży jubilerskiej – o najlepsze oferty specjalnie dla gości Jubinale zadba blisko 200 wystawców.

w23pj-278136-467232

Wystawcami targów będą firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Organizatorzy spodziewają się, że liczne grono kupców dotrze z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy czy kraje bałkańskie. Targi Jubinale kierowane są głównie do ściśle sprofilowanej grupy odbiorców – właścicieli sklepów jubilerskich i galerii, producentów i dystrybutorów oraz przedstawicieli handlowych, czyli osób zawodowo powiązanych z branżą. Pierwsze dwa dni targów przeznaczone są wyłącznie dla branży jubilerskiej, natomiast trzeciego dnia ekspozycję może odwiedzić publiczność z zewnątrz.
W czasie tegorocznej edycji targów odwiedzający będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnej porady branżowych ekspertów w zakresie naprawy, pielęgnacji i wyceny wyrobów oraz kamieni jubilerskich, a także podziwiać biżuterię autorską zaprezentowaną przez polskich artystów złotników. Targom Jubinale towarzyszyć będą wystawy biżuterii, które pozwolą na zapoznanie się z najnowszymi trendami w modzie biżuteryjnej. 