Ślubne obrączki

Niezależnie od sytuacji geopolitycznej ludzie nie przestali prowadzić normalnego życia. W polskich salonach jubilerskich pojawiają się młode pary kupujące obrączki. Warto podkreślić, że czas pandemii zmienił ich preferencje i spowodował zmianę w mentalności Polaków udających się do salonu jubilerskiego po symbol miłości i wierności.

w22pj-398101-512839

Kwestią, na którą zwracają uwagę niemal wszyscy klienci większych aglomeracji miejskich w Polsce, jest ekologia. Zrównoważony rozwój i rosnąca świadomość Polaków sprawiają, że szukają oni obrączki, której pochodzenie oraz sposób wykonania nie ma wpływu na środowisko naturalne. Najczęściej wybierają te, które wykonane są z tzw. etycznego złota. Niezwykle często także decydują się na tworzenie swoich obrączek na zamówienie.

Złotnik online

Młode pary, wybierające dla siebie obrączkę na całe życie, coraz częściej decydują się na jej wykonanie u złotnika, który stworzy upragniony przedmiot w trosce o środowisko naturalne i ze złota z recyklingu. Pandemia trwająca niemal dwa lata otworzyła przed branżą nowe perspektywy pozyskiwania klientów, z których to perspektyw korzystają teraz przede wszystkim przyszli małżonkowie. A mianowicie możliwość pracy ze złotnikiem online. – Wielu twórców biżuterii artystycznej zdecydowało się na przeniesienie swojej oferty do przestrzeni wirtualnej i pozwoliło klientom na „podejrzenie” ich przy pracy. To umożliwiło podtrzymanie relacji w czasie lockdownów, ale także spowodowało nawiązanie więzi między sprzedawcą a klientem, a dziś owocuje nowymi zamówieniami – mówi złotnik Franciszek Bolesławski. Potencjalni kli [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl