Pudełko skrojone na miarę

pj_2010_10-64.jpgPodstawowym celem opakowania jubilerskiego jest podkreślenie walorów ukrytej w nim biżuterii. Pudełko musi być nie tylko eleganckie, ale także doskonale komponować się z rodzajem sprzedawanej biżuterii.


Trudno określić zasadę, którą powinni kierować się właściciele salonów jubilerskich, wybierając opakowania. Jednak z całą pewnością można powiedzieć, że im droższa biżuteria, tym pudełko, w jakie zostanie ona włożona, powinno być bardziej luksusowe.


Prostota i elegancja

Decydując się na zamówienie opakowań jubilerskich, należy przede wszystkim zastanowić się nad najczęściej sprzedawanym w salonie jubilerskim asortymentem. Właściciele sklepów jubilerskich powinni bowiem posiadać w swoich punktach różnorodne opakowania, które będą pasowały do konkretnego rodzaju kosztowności. – Inaczej należy zapakować srebrne kolczyki, a inaczej brylantową kolię – mówi Monika Mikołowska, specjalistka ds. marketingu. – Warto pamiętać, że im droższa biżuteria, tym opakowanie powinno być lepsze, [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej