Spotkanie pod znakiem bursztynu

Zakończyły się 11. Międzynarodowe Targi Bursztynu Ambermart, podczas których swoją ofertę handlową zaprezentowało 130 wystawców, głównie z Polski i Litwy. Gdańskie targi odwiedziło niemal 2600 osób z 35 krajów.


Na tegoroczną edycję targów przybyło niemal 1100 kupców mniej niż w roku ubiegłym. Jednak mimo faktu, że na targach nie było wysokiej frekwencji, można zaliczyć to spotkanie do udanych. Wystawcy podkreślali, że przyszli wszyscy, którzy mieli przyjść.


Laureaci Konkursu Publiczności

Jak co roku podczas branżowego spotkania w Gdańsku rozstrzygnięte zostały konkursy organizowane przez organizatorów targów. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszył się Konkurs Publiczności na najładniejszy komplet biżuterii z bursztynem. Najwięcej głosów od publiczności otrzymała firma PARAGON Dariusza Grzenkowskiego z Gdańska, która do konkursu zgłosiła kolię i bransoletę z pierścionkiem, inspirowane motywem skorpiona. W Konkursie Publiczności przyznano także wyróżnienie, które otrzymała Danuta Czapnik z Gdyni, w pracowni której można znaleźć nowoczesne wzory biżuterii ze srebra i kamieni półszlachetnych. Konkurs Publiczności co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi, ale także powoduje wielkie emocje wśród wystawców.

pj_2010_10-10.jpg
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl