Targi Złoto Srebro Czas zakończone

W Warszawie zakończyła się jedenasta  edycja targów Złoto Srebro Czas. Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych, którzy byli organizatorami targów jubilerskich stanęli, na wysokości zadania.  Targi zakończyły się sukcesem.


Wystawcy zaprezentowali najnowsze wzory biżuteryjne. W ekspozycjach dominowało białe i żółte złoto, srebro,  diamenty oraz bursztyn. Swoje prace zaprezentowali także licznie zgromadzeni artyści. Na targach wystawiło się niemal 300 wystawców.


Imprezy targowe

Targi obfitowały także w liczne uroczystości i imprezy branżowe, które rozpoczęły się wraz z otwarciem targów. Podczas uroczystego otwarcia Jadwiga Czartoryska przekazała Bursztynową Różę kolejnym laureatom „Miej serce i patrzaj w serce – przeciw obojętności” – Małgorzacie i Tomaszowi Osuchom, założycielom Fundacji Spełnionych Marzeń.  Fundacja otacza opieką dzieci – aby pomóc im znaleźć siłę do walki z chorobą, optymizm i przywrócić radość, jakiej pozbawiają pobyty w szpitalu i uciążliwe leczenie. „Onko-Olimpiada” – Międzynarodowe Igrzyska Sportowe dla osób, które [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl