Spotkanie branży w Warszawie

pj_2010_09-57.jpgOd 1 do 3 października w Warszawie będą odbywały się największe targi jubilerskie organizowane w Polsce – XI Targi Biżuterii i Zegarków ZŁOTO SREBRO CZAS 2010. Podczas spotkania branży wszyscy odwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć zarówno w wydarzeniach o charakterze biznesowym, kulturalnym, ale także towarzyskim.


Organizatorzy targów spodziewają się ponad 270 wystawców z kraju i zagranicy. Na branżowej imprezie będzie można znaleźć zarówno biżuterię srebrną, jak i złotą, modową czy designerską. Wystawcy będą także proponować handlowcom kamienie szlachetne i jubilerskie, półfabrykaty, narzędzia jubilerskie, maszyny, opakowania oraz zegarki. Nie zabraknie także wydarzeń artystycznych.


Imprezy towarzyszące

W czasie targów Złoto Srebro Czas, jak co roku, zorganizowane zostaną liczne wystawy artystyczne i konkursy. Podczas tegorocznej edycji targów po raz dziesiąty wręczona zostanie nagroda Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyró [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl