Moim zdaniem …w czasie pandemii

Czas ostatnich kilkunastu miesięcy nie był przyjazny dla trwającego od czerwca 2018 roku projektu „Moim zdaniem… wystawa biżuterii z komunikatem”. Lockdown z marca zeszłego roku zastał naszą wystawę w Muzeum Biżuterii Wsp łczesnej w warszawskim Koneserze. Czas trwania wystawy musiał więc zostać skr cony... i niepewny stał się ciąg dalszy spotkań z publicznością. Rok temu nie spotkaliśmy się na Targach Jubinale, choć takie były plany. Na szczęście dla nas wszystkich, zaangażowanych w projekt, udało się zrealizować w pełni spotkanie w Muzeum Okręgowym w Koninie (czerwiec – wrzesień 2020) i, niestety tylko częściowo, w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej G rze.

q22

Wernisaż odbył się 2 października we wspaniałej atmosferze, choć z maseczkami na twarzach. Jednak zamiast planowanych trzech i p ł miesięcy trwania ekspozycji, już po miesiącu decyzją władz odwiedzenie wystawy stało się niemożliwe.

Od lipca razem

Wszelkie plany pokaz w wiosennych w 2021 r. zostały anulowane. Dopiero kolejnym pewnym miejscem spotkania z publicznością stał się [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl