Zrównoważona ozdoba

Klienci decydujący się na zakup biżuterii zaczynają zwracać uwagę na zupełnie inne jej cechy nich jeszcze kilka lat temu, przestaje liczyć się jej aspekt estetyczny ani wartość jaką przedstawia i to zarówno emocjonalna jak i materialna, a zaczyna liczyć się przede wszystkim sposób jej wyprodukowania. rosnąca świadomość konsumentów i troska o środowisko naturalne sprawia, że klienci kierują się w swoich zakupach przede wszystkim wartościami ekologicznymi.

q15

„Certyfikat ekologiczny” staje się najważniejszym aspek- tem oferowanej przez producentów biżuterii, dlatego też wprowadzając asortyment do swoich sklepów należy mieć to na uwadze.

Produkcja biżuterii

Światowe trendy pokazują, że moda na biżuterię fashion dobiegła końca. biżuteria noszona tylko kilka razy nie spełnia już oczekiwań klientów. rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że konsumenci na całym świecie decydując się na zakup biżuterii, wybierają tę, która będzie im towarzy- szyła przez lata. kupowanie ozdób, które wychodzą z mody po jednym sezonie stało się zachowaniem prze- czącym zasadom zrówno- ważonego rozwoju. klienci na całym świecie wolą zapłacić więcej, ale mieć pewność, że biżuteria którą noszą jest biżuterią etyczną i jej produkcja nie przyczyniła się do degradacji środowiska naturalnego. jednocześnie zależy im, aby producenci przedstawili wraz z certyfikatem jakości biżuterii, inf [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak