Kadra menadżerska z prestiżowym zegarkiem

pj_2010_09-14.jpgPolacy coraz większą wagę zaczynają przykładać do posiadania luksusowych zegarków. Nie liczy się już dla nich tylko prestiżowy samochód czy dobrej jakości laptop, coraz częściej chcą podkreślić swoją pozycję społeczną i kupują markowe, drogie zegarki.


W Polsce nie ma wielu salonów jubilerskich, w których można kupić ekskluzywne zegarki. W związku z tym część naszych rodaków przywozi ze swoich podróży zagranicznych markowe zegarki, których nie mogą kupić w kraju.


Powrót z wakacji z zegarkiem

Nie można mówić o masowym zainteresowaniu kupnem ekskluzywnych zegarków w Polsce. Dlatego też właściciele salonów jubilerskich oraz sieci sprzedaży bardzo często nie wprowadzają na nasz rynek najdroższych serii zegarków, które produkowane są najczęściej w Szwajcarii. Znaczna większość Polaków nie planuje kupna zegarka, którego wartość oscylowałaby w granicach dwudziestu czy trzydziestu tysięcy złotych. Jednak zdarzają się osoby, którym zależy, aby na ich nadgarstku znalazł się prestiżowy czasomierz, który pochodziłby z kolekcji najlepszych szwajcarskich firm. Obserwując rynek zegarmistrzowski, można powiedzieć, że coraz więcej osób przywozi ze swoich zagranicznych podróży prestiżowe zegarki, które trudno byłoby im znaleźć w Polsce. – Luksusowy zegarek na nadgarstku podkreśla pozycję społeczną oraz status ma [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl