Nowoczesny bursztyn

Na polskim rynku jubilerskim coraz większą popularność zyskuje artystyczna biżuteria. Kobietom zależy, aby ich kosztowności wyróżniały się z tłumu oraz podkreślały ich indywidualność. Moda na oryginalną, a coraz częściej także spersonalizowaną biżuterię, rośnie z sezonu na sezon.


pj_2010_09-22.jpg

Dlatego też producenci i projektanci bursztynowej biżuterii starają się zaskoczyć swoich klientów i zaproponować im niecodzienną bursztynową biżuterię zaprojektowaną według upodobań wymagających klientek.


Moda i tradycja

Bursztynowa biżuteria jeszcze do niedawna kojarzyła się przede wszystkim z naszyjnikami i bransoletkami. Jednak bardzo szybko projektanci oraz producenci bursztynowej biżuterii zauważyli, że zarówno Polacy, jak i zagraniczni goście, chcą, aby biżuteria, którą zamierzają kupić, była nie tylko piękna, ale także oryginalna. – Wydaje się, że polscy bursztynnicy, jako jedni z pierwszych w naszym kraju, zauważyli, że należy tworzyć biżuterię oryginalną w małych seriach produkcyjnych – mówi Marian Walerianowski, producent biżuterii. – Wyczuli trend, jaki obowiązuje, i oferują swoim klientom oryginalne wzornictwo – dodaje. Bursztynnicy wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaczęli tworzyć biżuterię, która spełniała wymagania niemal wszystkich klientów. Krótkie serie biżuteryjne bądź pojedyncze okazy można było kupić w pracowniach bursztynników, bądź w salonach z biżuterią bursztynową. Wzornictwo wyrobów z bursztynem rozwijało się Dlatego też producenci i projektanci bursztynowej biżuterii starają się zaskoczyć swoich klientów i zaproponować im niecodzienną bursztynową biżuterię zaprojektowaną według upodobań wymagających klientek. Moda i tradycja Bursztynowa biżuteria jeszcze do niedawna kojarzyła się przede wszystkim z naszyjnikami i bransoletkami. Jednak bardzo szybko projektanci oraz producenci bursztynowej biżuterii zauważyli, że zarówno Polacy, jak i zagraniczni goście, chcą, aby biżuteria, którą zamierzają kupić, była nie tylko piękna, ale także oryginalna. – Wydaje się, że polscy bursztynnicy, jako jedni z pierwszych w naszym kraju, zauważyli, że należy tworzyć biżuterię oryginalną w małych seriach produkcyjnych – mówi Marian Walerianowski, p [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl