Perłowe szaleństwo

pj_2010_09-12.jpgWśród Polek zapanowała moda na perły. Niemal każda z naszych rodaczek posiada w swojej kolekcji biżuterii perłowe dodatki. Klientki salonów jubilerskich często kupują perłowe naszyjniki, kolczyki i bransoletki.


Biżuteria z perłami obecna jest niemal wszędzie. Możemy znaleźć ją w kolekcjach czołowych polskich projektantów, w każdym salonie jubilerskim, w galeriach i na straganach z biżuterią.


Perły w salonie jubilerskim

Trudno wyobrazić już sobie, aby salon jubilerski nie dysponował kolekcją biżuterii z perłami. Każdy właściciel sklepu jubilerskiego ma w swoim asortymencie perłową biżuterię. Do niedawna perły kojarzone były tylko z modą ślubną, jednak ostatnio sznury pereł noszone są przez kobiety jako dodatek do każdego rodzaju stroju. Powszechne stało się noszenie długich sznurów pereł do ubrań sportowych, jak i kreacji wieczorowych. – Perły są modne i można je komponować z każdym strojem. Pasują do wszystkiego i każda kobieta czuje się wyjątkowo, mając na sobie biżuterię z perłami – mówi Marcin Zalewski, jubiler i miłośnik pereł. Nie można zapominać, że wzrost zainteresowania perłową biżuterią spowodował, że producenci i projektanci biżuterii prześcigają się, tworząc coraz to ciekawsze kolekcje biżuterii perłowej. – Oczywiście, najpopularniejszą formą perłowej biżuterii, jaką wybierają klientki, są sznurki pereł – mówi Marcin Zalewski. – Swoją przygodę z perłami najczęściej rozpoczynają od kupna stylowego, krótkiego naszyjnika z białych pereł. Jednak bardzo często wracają do salonów jubilerskich i kupują kolejną perłową biżuterię, która stanowi uzupełnienie ich początkowego wyboru – dodaje. W salonach jubilerskich dużym powodzeniem cieszą się perłowe kolczyki, bransoletki czy pierścionki z perłą.


[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej