Maseczka biżuteryjna

Pandemia koronawirusa nie będzie trwała wiecznie, ale maseczka inkrustowana kamieniami szlachetnymi już tak. Z takie założenia wychodzi wiele marek jubilerskich, które oferują swoim klientom nowoczesne maseczki wykonane z materiałów jubilerskich. Ich przewaga nad tradycyjnymi polega na niecodziennym wyglądzie, trwałości oraz wartości. Maseczka staje się na naszych oczach codziennym akcesorium modowym, dlatego też twórcy biżuterii chcą sprawić, by stała się ona nośnikiem piękna oraz luksusu.

pj-2010-06v-10

Na rynku jubilerskim pojawia się coraz więcej firm, które oferują swoim klientom maseczki dekorowane kamieniami jubilerskimi czy metalami szlachetnymi, które są także maseczkami prozdrowotnymi. Nowoczesne technologie pozwalają bowiem na stworzenie masek wielorazowych, które chronią ich użytkownika a także pozwalają na wyróżnienie się z tłumu.

Obowiązek, który staje się przyjemnością

Rządy państw na całym niemal świecie wprowadziły nakaz noszenia masek ochronnych w miejscach publicznych. Społeczeństwa podporządkowały się nowemu prawu i niemal wszyscy założyli na twarze kawałki ochronnego materiału. Sytuacja ta spowodowała, że ludzie przestali się wyróżniać, stali się niemal identyczni. Dlatego też wiele firm biżuteryjnych postanowiło unowocześnić maski ochronne, przemieniając je w modne akcesorium modowe. Tkanina ochronna na twarzy czy maseczka wykonana z włókien zapewniających ochronę przed koronawirusem została upiększona i powala ich użytkownikom na podkreślenie swojego stylu i na wyróżnienie się na ulicy. Maseczki biżuteryjne cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów na całym świecie, ponieważ większość z nas zdała sobie sprawę, że ten nowy, obowiąz [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl