27. Międzynarodowe Targi Amberif w Gdańsku

27. edycja targów Amberif zostanie zapamiętana jako mniejsze, uboższe w wydarzenia towarzyszące, ale jedno z nielicznych wydarzeń targowych branży jubilerskiej na świecie w 2020 r. Targi Amberif to największa impreza targowa branży jubilerskiej w Polsce, a bursztynniczej na świecie.

pj-2010-04v-05

Blisko 240 wystawców z 13 krajów w zaostrzonym rygorze sanitarnym zaprezentowało swoje wyroby. I nie działo się to, jak dotychczas, w marcu, lecz pod koniec sierpnia 2020 r.

Imprezy towarzyszące

Targom Amberif co roku towarzyszą branżowe konkursy i wręczenia nagród. W tegorocznej edycji konkursu Amberif Design Award, na który nadesłano rekordową liczbę 169 prac z 25 krajów, laureatem nagrody głównej Prezydenta Miasta Gdańska, został warszawski projektant Marcin Tymiński. Odbierając czek na 10 tys. zł z rąk pani prezydent Aleksandry Dulkiewicz, wspomniał on, że to nie jest pierwsza nagroda i że z pewnością weźmie udział w kolejnych edycjach konkursu. Nieobecni laureaci: nagrody bursztynowej – Helena Lehtinen z Finlandii, oraz srebrnej – Meng-Ju Wu z Tajwanu nadesłali nagrania wideo, które zostały zaprezentowane zebranej w majestatycznym gmachu Dworu Artusa publiczności. Przeznaczony dla wystawców konkurs Amberif Selection na najbardziej innowacyjny wzorniczo produkt prezentowany na targach w tej edycji pojawia się w nowej odsłonie, gdyż nie tylko nagradza najlepsze prace, ale także będzie się wiązał z mocną i konsekwentną promocją zwycięzców poprzez kampanie reklamowe targów i branży w Polsce i na świecie w ciągu najbliższego roku. [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl