Przenośny salon jubilerski

pj_2010_07-10.jpgSezon wakacyjny sprzyja sprzedaży biżuterii bezpośrednio na ulicy. Część właścicieli salonów jubilerskich decyduje się na pokazanie swojej biżuterii większemu gronu potencjalnych odbiorców i ustawia stragany z biżuterią tuż przy swoim sklepie.


Jednak zachowanie takie sprawia, że jubilerzy narażeni są na kradzieże części swojego asortymentu i nie decydują się na pokazanie wszystkich swoich kosztowności. Dlatego też dobrym rozwiązaniem okazuje się zakup wysokiej jakości gablot jubilerskich, które pozwolą na pokazanie biżuterii, ale jednocześnie zabezpieczą ją przed kradzieżą lub zniszczeniem.


Sprzedaż przed sklepem

Wyspecjalizowane sklepy oferujące wyposażenie do salonów jubilerskich mają w swojej ofercie gabloty, które mogą zamontować przed sklepem jubilerskim. – Każdy, kto był w Gdańsku, mógł zauważyć, że niemal wszystkie salony jubilerskie zdecydowały się na wyniesienie biżuterii z salonu i pokazanie jej turystom, którzy zwiedzają gdańską starówkę – mówi Michał Olszak, sprzedawca mebli jubilerskich. – Takie rozwiązanie ma dobre strony zarówno dla sprzedających, jak i dla kupujących – dodaje. Klienci mogą obejrzeć kolekcję biżuterii, która znajduje się w salonie jubilerskim bez konieczności wchodzenia do sklepu. Odwiedzenie bowiem salonu jubilerskiego łączy się z koniecznością nawiązania kontaktu ze sprzedawcą, natomiast niezobowiązujące obejrzenie biżuterii, która wyniesiona jest przed sklep, powoduje, że osoby, które nigdy nie kupiłyby biżuterii, zmieniają zdanie. – Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w gablotach jubilerskich właściciele drogocennych przedmiotów nie muszą obawiać się, że ich biżuteria zostanie ukradziona bąd [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk