Plastik na topie

Styliści podkreślają, że najpopularniejszą biżuterią w tym sezonie są plastikowe dodatki. Im bardziej kolorowe, tym lepiej. Plastikową biżuterię można znaleźć wszędzie, od internetowych aukcji, po stragany ustawione w niemal każdym miasteczku.


pj_2010_07-58.jpg

Właściciele salonów jubilerskich stają więc przed dylematem, czy umieścić w swoim asortymencie najmodniejsze dodatki, czy też nie ulegać modzie i sprzedawać tylko biżuterię luksusową.


Wiele rodzajów biżuterii

Polki coraz częściej eksperymentują z plastikową biżuterią. Kupują coraz więcej kolorowych ozdób, które traktują jako tanie dodatki do letnich kreacji. – Obserwując modę ulicy, można zauważyć, że coraz więcej naszych rodaczek decyduje się na noszenie plastikowej biżuterii – mówi Marek Wodziejczyk, importer plastikowej biżuterii. – Polki chcą mieć tanią biżuterię, którą będą mogły zmieniać niemal codziennie, a plastikowa biżuteria, dzięki swojej cenie, umożliwia im to – dodaje. Wzorów, jakie oferują importerzy oraz producenci plastikowej biżuterii, jest bardzo dużo. Klienci mogą kupić plastikowe „perły” czy „korale”, naszyjniki i bransolety w krzykliwych kolorach, czy też wszelkiego rodzaju kolczyki. – Fenomen plastikowej biżuterii polega przede wszystkim na tym, że jest ona tania i z wielości różnych rodzajów kolekcji biżuterii można wybrać taką, która będzie komponowała się zarówno z ubraniem, jak i osobowością osoby ją noszącej – mówi Marek Wodziejczyk.


pj_2010_07-60.jpg


Przede wszystkim cena

Wpływ na dużą sprzedaż plastikowej biżuterii ma przede wszystkim cena. Ceny plastikowej biżuterii zaczynają się już od dwóch złotych za małe plastikowe kolczyki, a kończą się na około 30 złotych za komplet plastikowej biżuterii. – Z badań przeprowadzonych na konsumentach wynika, że ceny mają zasadniczy wpływ na de [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk