180-lecie marki W.Kruk

28 lutego marka jubilerska W.Kruk świętowała swoje 180-lecie. Obchody roku jubileuszowego marka rozpoczęła, prezentując kolekcję biżuterii „Blask”.

pj-2010-02v-03

W kolekcji znajdują się wzory biżuterii zdobione szlachetnymi diamentami i białymi topazami oraz cyrkoniami połyskującymi subtelnym lśnieniem. Kolekcja autorska „Blask” w charakterystyczny dla W.Kruk sposób łączy elegancję, aktualne trendy i kunszt jubilerski z nowoczesnymi propozycjami biżuterii na wielkie wyjścia i na co dzień.

Ambasadorka marki

Ambasadorką jubileuszowego roku W.Kruk została Joanna Kulig, która uosabia wyjątkowy blask kobiecości. Blask ten łączy niezwykły talent i wytrwałość w realizacji zawodowych marzeń z naturalnym pięknem i bezpretensjonalną subtelnością. Joanna Kulig jest przykładem nowoczesnej kobiety, którą można podziwiać, utożsamiać się z nią i zaprzyjaźnić. Szczerej i wiernej swoim przekonaniom. Aby podkreślić, że kobiecość ma wiele twarzy, a każda emanuje naturalnym i jedynym w swoim rodzaju blaskiem, W.Kruk zaprosił do celebracji jubileuszu również inne wyjątkowe kobiety. Pisarkę Joannę Bator, której osobisty blask to natchnienie i szczególna wrażliwość. Odnoszącą liczne sukcesy sportsmenkę Joannę Fiodorow, reprezentującą blask wynikający ze zwycięstwa i wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu. Zytę Czechowską, nauczycielkę roku 2019, kobietę ogromnej empatii i szacunku dla drugiego człowieka, której blask płynie prosto z serca. Agentkę modelek Angelikę Wierzbicką, która uosabia blask piękna, definiowanego klasycznością rysów na równi z doświadczeniem i mądrością. Wśród tegorocznych ambasadorek znalazła się również kierowniczka jednego z salonów W.Kruk Aleksandra Drozdowska, która reprezentuje blask płynący z pasji, szczególnego umiłowania do pięknej biżuterii, które łączy kobiety pracujące w W.Kruk i na co dzień będące częścią świata marki.