Amberif w sierpniu

27. Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii Amberif odbędą się 26-28 sierpnia. Organizatorzy targów, Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich SA, po konsultacjach branżowych zdecydowali, że Amberif zostaną przełożone na sierpień.

pj-2010-02v-02

Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności oraz opinii przedstawionych przez grupy wystawców na spotkaniach 26 lutego i 4 marca br., jak i informacje przekazane podczas licznych bezpośrednich kontaktów, skłoniły organizatorów targów do wniosku, że w obecnej sytuacji zagrożona jest realizacja biznesowych celów uczestników targów, które miały odbyć się w terminie 18-21 marca 2020 r.

Amberif zamiast Ambermart

Decyzja Zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich SA oznacza, że tegoroczne targi Ambermart staną się targami Amberif, czyli będą największym wydarzeniem bursztynniczym na świecie w tym roku. Należy pamiętać, że Amberif to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorzy spodziewają się, że w sierpniu w Gdańsku swoje wyroby zaprezentuje prawie 500 wystawców z całego świata, a przyjedzie 6 tys. branżowych odwiedzających z 54 krajów, najliczniej z: Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady. Targom towarzyszyć będą wernisaże, warsztaty, seminaria naukowe i panele dyskusyjne. Punktem kulminacyjnym będzie wieczorna Gala Gdańsk Amber Look Jewellery and Fashion. 