WAŻNE OGŁOSZENIE – TARGI JUBILERSKIE W STAMBULE PRZEŁOŻONE

Drodzy klienci, uczestnicy i inwestorzy,

Pragniemy poinformować, że postanowiliśmy przełożyć targi jubilerskie w Stambule, które odbędą się w dniach 19-22 marca 2020 r. W CNR Expo, Istanbul Fair Centre.

W świetle ostatnich globalnych zmian dotyczących wirusa COVID-19 naszym najwyższym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób uczestniczących w targach jubilerskich w Stambule; nasi pracownicy, partnerzy, klienci i wystawcy.

Po dokładnych konsultacjach z zainteresowanymi stronami z branży oraz na podstawie oficjalnej decyzji Ministerstwa Handlu Republiki Turcji z dnia 11 marca 2020 r. Dotyczącej odroczenia organizacji międzynarodowych, wydarzenie odbędzie się teraz w dniach 18–21 czerwca 2020 r.

Więcej informacji zostanie opublikowanych na naszej stronie internetowej i oficjalnych kanałach komunikacji. https://march.istanbuljewelryshow.com/en-us/

Nadal kontaktujemy się bezpośrednio ze wszystkimi właściwymi organami, monitorując i przestrzegając wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia Republiki Turcji. Będziemy Cię informować o wszelkich nowych wydarzeniach w miarę ich otrzymywania.

Przepraszamy za związane z tym niedogodności i mamy nadzieję, że Państwo rozumiecie, że decyzja ta leży w najlepszym interesie społeczności.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt bezpośredni z zespołem Istanbul Jewelry Show, a my czekamy na Ciebie w Stambule w dniach 18-21 czerwca 2020 r.

Z poważaniem,

Zespół Istanbul Jewelry Show