Lokalna sieć sprzedaży

Producenci biżuterii szukają nowych kanałów dostawy swoich wyrobów do potencjalnego odbiorcy. W dzisiejszych czasach najlepszym i najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klientów jest sprzedaż internetowa, jednak nie każdy podmiot gospodarczy w Polsce szuka w sieci swojej szansy.

pj-2019-06v-18

Lokalni producenci starają się docierać ze swoimi wyrobami do lokalnych sklepów. I tworzyć biżuterię, która trafia w gusta lokalnej społeczności. Dlatego też na polskim rynku jubilerskim pojawiają się firmy wykorzystujące potencjał, jaki daje im regionalny rynek. Do produkcji swoich wyrobów stosują materiały jubilerskie związane z danym regionem lub wykorzystują motywy charakterystyczne dla kultury ludowej danego miejsca.

Sprzedaż bezpośrednia

Producenci oferują swoje wyroby w lokalnych salonach jubilerskich. Jednak przede wszystkim koncentrują się na domach kultury, muzeach oraz sklepach z pamiątkami regionalnymi. Jakość ich produktów musi iść w parze z ciekawym designem, który ma nie tylko zainteresować potencjalnego odbiorcę, ale także pozwolić na wypromowanie regionalnego dobra. – Moda na produkty regionalne sprawia, że niemal w każdej większej miejscowości w Polsce pojawiają się produkty, które nie tylko mogą stać się pamiątką z podróży, ale także pomagają wypromować dany region turystyczny mówi dr Katarzyna Miśkowska, specjalistka ds. marketingu. – Szczególną uwagę budzi biżuteria, która oferowana jest przez miejscowych producentów – dodaje. Producenci lokalni dbają [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl