Luksusowe dodatki

pj-2019-06v-14Rynek kobiecych akcesoriów zmienia się z sezonu na sezon, pojawiają się na nim nowe przedmioty, których zadaniem jest ułatwienie życia ich użytkowniczkom. Klientki chętnie kupują gadżety elektroniczne, które są funkcjonalne, a do tego zdobione materiałami jubilerskimi.

Największą popularnością cieszą się akcesoria jubilerskie, które są ozdobą smartfonów, tabletów czy laptopów. Chętnie kupowane są także biżuteryjne pendrive’y, breloki czy paski. Kamienie i metale jubilerskie coraz częściej zamiast do tworzenia biżuterii wykorzystywane są do ozdabiania nowoczesnych technologii.

Elektronika zam knięta w biżuterii

Kobiety coraz chętniej decydują się na zakup nowoczesnych urządzeń mobilnych, jednak chcą, aby były one ozdobne. – Najczęściej tego typu urządzenia oferowane są na polskim rynku przez zachodnie korporacje biżuteryjne. Polki coraz chętniej kupują markowe produkty – mówi Miko [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl