Mężczyzna z pierścionkiem Smart

Biżuteria dla mężczyzn staje się coraz bardziej funkcjonalna. Twórcy biżuterii starają się, aby kolekcje dedykowane mężczyznom nie tylko były użyteczne, ale także podkreślały charakter osoby ją noszącej.

pj-2019-06v-12

Męskie ozdoby stają się coraz bardziej wysublimowane, dzięki czemu zyskują nowe grono zwolenników. Jeszcze do niedawna jedynym rodzajem męskiej biżuterii, na który decydowali się Polacy, były obrączka i zegarek. Sytuacja zmieniła się w ciągu zaledwie kilku sezonów. Męska biżuteria sprzedaje się coraz lepiej i można odnieść wrażenie, że segment ten będzie w najbliższym czasie rozwijał się jeszcze szybciej. A wszystko za sprawą biżuterii smart, która cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków.

Sygnet smart

Mężczyźni kochają funkcjonalność, a szczególnie przedmioty, które łączą w sobie kilka funkcji. Ich użyteczność musi iść w parze z nowoczesnym designem. Stąd też rosnąca popularność biżuterii smart. Polacy coraz częściej decydują się na zakup biżuterii, która poza tradycyjną funkcją pozwala również na komunikację ze światem. Dzięki miniaturyzacji na rynku jubilerskim pojawiło się w ostatnim czasie wiele kolekcji męskich obrączek, sygnetów czy wręcz pierścionków, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Twórcy tego rodzaju biżuterii doszli do wniosku, że w dzisiejszym świecie ważna jest swoboda oraz możliwość korzystania z interaktywnych urządzeń niezależnie od miejsca, gdzie człowiek się znajduje. Tytanowe obrączki wzbogacone o elektronikę pozwalają na korzystanie niemal ze wszystkich funkcji smartfonów bez potrzeby wyjmowani [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej