Kobieta ubrana w technologię

Rozwój technologii sprawia, że na rynku biżuteryjnym pojawiają się nowe rozwiązania, które ułatwiają funkcjonowanie w świecie. Definicja dzisiejszej biżuterii dla kobiet ulega transformacji. Biżuteria ma już nie tylko zdobić jej użytkowniczkę, podkreślać jej styl, ale także ułatwiać jej życie.

pj-2019-06v-11

Projektanci starają się dostosować swoje nowe kolekcje biżuterii do oczekiwań klientek. Aktywna kobieta chce posiadać przedmioty, które ułatwią jej życie i sprawią, że poczuje się piękna.

Nowoczesność i piękno

Inteligentna biżuteria przeznaczona dla kobiet jest nie tylko funkcjonalna, ale także piękna i stworzona zgodnie z trendami mody panującymi na rynku jubilerskim. Na naszych oczach biżuteria zmienia się z małego dzieła sztuki w designerski gadżet dla aktywnych kobiet. Pragną one otaczać się przedmiotami, które poza walorami estetycznymi mają także tę zaletę, że są praktyczne. Życie pod presją czasu powoduje, że aktywne panie chcą mieć stały dostęp do wiadomości, móc w każdej chwili nawiązać połączenie telefoniczne czy podyktować notatkę z listą zadań do wykonania. Ciągły pośpiech sprawia, że chętniej niż jeszcze kilka sezonów temu wybierają przedmioty, które dają im poczucie kontroli nad życiem. Nowoczesne urządzenia mobilne pozwalają na monitorowanie terminarza spotkań, aktywności, snu, stają się trenerami personalnymi i kontrolerami wykonanych zadań. Słowem, stają się niezastąpionymi towarzyszami życia.

Każdy ma to, co chce

Oferta na rynku inteligentnej biżuterii skierowanej do kobiet jest bardzo różnorodna. Każda kobieta z całą pewnością znajdzie gadżet odpowiadający jej potrzebom, gdyż biżuteria z metką smart dostępna jest w wielu warianta [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk