Nowoczesne zarządzenie sprzedażą

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej bez używania oprogramowania komputerowego. Narzędzia oferowane przez firmy informatyczne są niezbędne w pracy właściciela salonu jubilerskiego, twórcy biżuterii oraz sprzedawcy.

Zrzut ekranu 2019-10-21 o 11.07.12

Każdy sklep z biżuterią musi mieć odpowiednie oprogramowanie, aby ułatwić pracę swoim pracownikom. Warto inwestować w najnowocześniejsze rozwiązania IT, gdyż jest to inwestycja, która z całą pewnością się opłaci.

Sprzedaż w salonie

Salon jubilerski jest sklepem, w którym oferowany jest towar o dużej wartości. Każdy rodzaj biżuterii musi zostać więc odpowiednio sklasyfikowany i oznaczony, aby nie zniknął gdzieś w magazynie. W tym celu warto zaopatrzyć się w specjalistyczne oprogramowanie, które znacznie ułatwi proces przyjmowania towaru oraz jego sprzedaży. Nowoczesne narzędzia informatyczne dla branży jubilerskiej pozwalają na ważenie biżuterii przy jej przyjęciu do sklepu oraz na wprowadzenie wielu danych umożliwiających jej klasyfikację. Oprogramowanie przeznaczone dla branży jubilerskiej pozwala na prowadzenie kartotek towarów, w których znajdują się informacje o masie, rozmiarze, kolekcji czy próbie danego wyrobu jubilerskiego, co umożliwia szybkie wygenerowanie etykiet jubilerskich czy wydruk certyfikatów. Programy komputerowe umożliwiają właścicielowi sklepu kontrolę przepływu towaru i transakcji sprzedaży w sklepie, co przekłada się na jakość i komfort pracy zarówno właściciela, jak i zatrudnionych w salonie sprzedawców. Oczywiście zakup odpowiedniego oprogramowania wiąże się z kosztami, jakie musi ponieść właściciel sklepu, jednak należy pamiętać, że jest to inwestycja, która z całą pewnością s [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej