Wyroby z bursztynu

dokonuW bursztynowych galeriach zarówno tradycyjnych, jak i internetowych coraz większą popularnością cieszą się przedmioty użytkowe wykonane ze srebra i bursztynu. Klienci polskich salonów jubilerskich kupują bursztynowe wyroby, których zadaniem jest upiększenie wnętrza.

pj-2019-04v-16

Bursztynowa rzeźba czy przedmioty użytkowe znajdują coraz szersze grono entuzjastów. Klienci, po pierwsze, coraz większą uwagę przywiązują do otaczającego ich wzornictwa, a po drugie – traktują bursztyn jako lokatę kapitału.

Przedmiot z charakterem

– Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się wyroby rękodzielnicze, w których wykorzystany jest bursztyn i srebro. Ostatnio dużo sprzedajemy szklanych cukiernic ozdobionych srebrem i bursztynem – mówi Paweł Jankowski ze sklepu „Magia Wnętrza”. Jeszcze do niedawna szklane cukiernice kupowane były przede wszystkim jako prezenty z okazji ślubu czy rocznic, teraz wyraźnie zauważalna jest tendencja, że klienci dokonuW bursztynowych galeriach zarówno tradycyjnych, jak i internetowych coraz większą popularnością cieszą się przedmioty użytkowe wykonane ze srebra i bursztynu. Klienci polskich salonów jubilerskich kupują bursztynowe wyroby, których zadaniem jest upiększenie wnętrza. Temat numeru Wyroby z bursztynu WWW.POLSKIJUBILER.PL  NR 4 (28) 2019 POLSKI JUBILER  29 Temat numeru jący zakupów robią je dla siebie. Warto zauważyć, że im ciekawsze wzornictwo, tym większym zainteresowaniem się cieszy. Klienci chętnie wybierają produkty, które są unikatowe, czyli na rynku nie będzie ich więcej niż kilka sztuk. Wzornictwo oraz niepowtarzalność to obecnie słowa klucze, którymi kierują się Polacy kupujący bursztyn. [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk