Nadmorskie kurorty bogate w bursztyn

Wakacje dla branży jubilerskiej są czasem pracy, szczególnie dla złotników prowadzących działalność gospodarczą w wakacyjnych kurortach. Turyści, jak żadni inni klienci, bardzo chętnie kupują bowiem biżuterię, traktując ją nie tylko jako ozdobę, ale także jako wartościową pamiątkę z wakacji.

pj-2019-04v-14

W butikach, galeriach i punktach sprzedaży jak Polska długa i szeroka pojawia się biżuteria, która wpisuje się w modowe trendy i promuje polską szkołę złotniczą. Należy zauważyć, że w wakacyjnych kurortach sprzedawana jest biżuteria znanych polskich projektantów, a przy okazji zakupów klienci mają możliwość poznania tajników rzemiosła złotniczego. Oczywiście w okresie wakacyjnym najchętniej kupowaną biżuterią jest srebrna biżuteria bursztynowa.

Bursztyn i srebro

Producenci biżuterii bursztynowej traktują wakacje jako okazję do promocji swojej sztuki. Bardzo często sami sprzedają swoje wyroby, dając turystom możliwość nie tylko zapoznania się ze swoją sztuką, ale także poznania osobowości twórcy i jego warsztatu. Artyści przekazują wiedzę nie tylko [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak