Pochodzenie kamieni

Klienci salonów jubilerskich stają się coraz bardziej wymagający. Nie tylko zależy im na posiadaniu oryginalnej biżuterii, ale także, znając swoje prawa, chcą wiedzieć, co kupują. Każdy sprzedawca zobowiązany jest do przekazania klientom pełnej wiedzy na temat oferowanego towaru i udzielenia im informacji na temat pochodzenia kosztowności.

pj-2019-03gv-17

Aby jednak tak się stało, sprzedawcy muszą doskonale wiedzieć, jaki rodzaj biżuterii oferują, skąd pochodzi ich biżuteria, kim jest jej producent oraz w jaki sposób została wytworzona. Świadomość ekologiczna rosnącen rzeszy klientów salonów jubilerskich sprawia, że sprzedawcy muszą się kształcić i móc odpowiedzieć na każde pytanie. A podstawowe pytanie brzmi: jaki kamień został użyty do produkcji biżuterii?

Kamienie szlachetne u jubilera

Każdy sprzedawca biżuterii musi zdawać sobie sprawę, że najważniejsze jest nawiązanie relacji z klientem. A ta musi opierać się na zaufaniu. W dzisiejszych czasach dla znacznej części klientów salonów jubilerskich podstawowe znaczenie ma źródło pochodzenia biżuterii. Troska o środowisko naturalne sprawia, że klienci chcą posiadać biżuterię ekologiczną, czyli taką, która wyprodukowana została z troską o dobra naturalne. Podstawową kwestią w tym wypadku staje się sposób pozyskiwania kamieni szlachetnych wykorzystanych do jej produkcji. I tu przed właścicielami sklepów z biżuterią pojawia się problem, jaki rodzaj biżuterii chcą oni oferować swoim klientom. W większości salonów jubilerskich oferowana jest biżuteria, do której produkcji wykorzystano kamienie naturalne. Jak sama ich nazwa wskazuje, są to kamienie, które występują w przyrodzie, na ich [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl