Hurt, detal z dowozem do pracowni Przyszłość branży jubilerskiej

Zainteresowanie biżuterią stale rośnie. Na polskim rynku jubilerskim pojawia się coraz więcej firm oraz samodzielnych twórców, którzy rozpoczęli swoją przygodę z biżuterią. Stąd też wzrost sprzedaży akcesoriów i kamieni jubilerskich. Zarówno początkujący twórcy, jak i producenci biżuterii mają możliwość kupna doskonałej jakości kamieni jubilerskich oraz prefabrykatów oferowanych na polskim rynku przez hurtownie.

pj-2019-03gv-16

Dostawcy materiałów jubilerskich dostosowują swoją ofertę do konkretnych oczekiwań klienta, elastycznie reagują na zmiany i proponują atrakcyjne warunki sprzedaży swoich towarów. Starają się także podążać za modą i oferują swoim klientom gotową biżuterię modową.

Kamienie jubilerskie

Większość producentów biżuterii zainteresowana jest kupnem kamieni jubilerskich, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów salonów. Dlatego wśród szerokiej oferty kamieni jubilerskich, jakie znajdujemy na polskim rynku, największy popyt jest na perły, kryształy Swarovskiego oraz onyksy. Producenci biżuterii przy podejmowaniu decyzji kierują się przede wszystkim modą i wybierają te materiały, które w danym sezonie są chętnie kupowane przez Polaków. Dużą rolę podczas wyboru odgrywa kolor kamienia jubilerskiego. Klienci detaliczni zwracają bowiem uwagę przede wszystkim na barwę kamienia umieszczonego w biżuterii. W tym sezonie najmodniejszymi modelami biżuterii [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl