12. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

Jubinale to najważniejsze wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. 12. edycja targów odbędzie się 13-15 czerwca 2019 r. w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

pj-2019-03gv-06

Wystawcami są firmy z Polski oraz z zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej – Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Niemiec, Litwy, Włoch i Austrii, ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowy charakter targów Jubinale staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie jest niezwykle ważne.

Oferta targowa

W 2018 r. prawie 220 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów. Na targach Jubinale można zapoznać się z nowościami ze wszystkich sektorów branży jubilerskiej oraz zegarkowej – są tu biżuteria złota i srebrna, biżuteria z bursztynem i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria designerska i lifestylowa, kamienie, zegarki i zegary, opakowania, narzędzia i maszyny, prezentują się stowarzyszenia, organizacje, prasa branżowa oraz inne. Jest to zatem idealne miejsce wymiany doświadczeń, spotkań dla stałych partnerów biznesowych, poznanie nowych możliwości i zawarcie korzystnych transakcji handlowych.

Imprezy towarzyszące

Kolejna edycja targów Jubinale po raz drugi odbędzie się w towarzystwie Targów Upominków i Dekoracji GiftON. top, dzięki czemu zostanie poszerzony asortyment dostępny podczas wydarzenia. Atrakcyjne położenie Krakowa sprzyja wszystkim zmotoryzowanym, jak również tym, którzy zechcą skorzystać z linii lotniczych, ponieważ w niedalekiej odległości od CTK mieści się lotnisko Kraków-Balice.