Świat pereł

pj_2010_05-47.jpgPerły od wielu lat cieszą się wielkim zainteresowaniem klientów. Wobec tego w niemal każdej hurtowni kamieni można kupić zarówno perły hodowlane, jak i biżuterię z nich wykonaną.


Kolczyki, naszyjniki czy bransoletki z perłami są jednymi ze sprzedażowych hitów. Perłowa biżuteria sprzedaje się niezależnie od sezonu i dominujących na rynku trendów. Od dłuższego czasu trudno wyobrazić sobie sklep z biżuterią, w którym brakowałoby perłowych kosztowności.


Perły w hurcie

Najbardziej rozbudowaną ofertą pereł słodkowodnych dysponują hurtownicy, którzy starają się pozyskać jak największe grono odbiorców. Mimo że perły sprzedają się bardzo dobrze, to i tak właściciele hurtowni próbują pozostawić swoją konkurencję w tyle. W swoim asortymencie posiadają nie tylko perły, ale także gotową biżuterię. – Staramy się jak najbardziej ułatwić naszemu klientowi zakupy w naszej hurtowni – mówi Wojciech Wręczeń, właściciel hurtowni Perełki w Warszawie. – Jeśli jubilerzy bądź producenci biżuterii chcą kupić u nas same perły – oczywiście, że mogą, ale znacznie częściej decydują się na zakup gotowych już naszyjników czy bransoletek, które oferujemy – dodaje.


Kupno gotowej biżuterii z pereł jest rozwiązaniem, które preferuje większość klientów hurtowni oferujących perłowe kosztowności. Właściciele salonów jubilerskich wolą kupić gotowe perłowe naszyjniki, niż wiele godzin spędzać na ich samodzielnym przygotowaniu. – Jednak duża część naszych klientów decyduje się na zakup pojedynczych pereł, które bardzo starannie wybierają i zamierzają umieścić w tworzonym przez siebie pierścionku bądź wisiorku – mówi Wojciech Wręczeń.


Duże, piękne perły jubilerzy najczęściej wybierają z zamiarem obsadzenia ich w tworzonej przez siebie biżuterii. – Specjalnie wyselekcjonowane perły służą mi do stworzenia niecodziennej biżuterii – mówi Marcin Bień, projektant biżuterii. & [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk