Modowa z potencjałem

Nie od dziś wiadomo, że upodobania klientów kształtują media. A te stawiają na biżuterię modową. Na łamach czasopism, w lifestyle'owych portalach internetowych czy w telewizji pojawia się biżuteria modowa. Biżuteria ukazywana w popularnych serialach, noszona przez celebrytki oddaje charakter zmieniającego się społeczeństwa polskiego.

pj-2019-02av-13

Z danych opublikowanych przez Global Industry Analysts wynika, że światowy rynek biżuterii modowej w 2024 r. będzie warty ponad 34 mld dol. Dane te wskazują, że nie tylko polskie społeczeństwo zapragnęło posiadać modową biżuterię. Specjaliści z GIA podkreślają, że rynek biżuterii modowej jest wciąż rynkiem rozwijającym się i wbrew pozorom niezagospodarowanym. A zaistnieć na nim może każda marka jubilerska.

Moda z pomysłem

Próbując zdefiniować biżuterię modową, stajemy przed problem. Nie każdy rodzaj biżuterii pojawiający się w danym sezonie na rynku jubilerskim można nazwać biżuterią modową. Jest ona bowiem produktem, który cechuje personalizacja wyrobu oraz jej masowość. To wydawałoby się paradoksalne połączenie oddaje najważniejsze cechy popularnych ozdób. Należy także zauważyć, że próbując klasyfikować biżuterię modową, natrafiamy na pojęcie klucz, mianowicie: marka jubilerska. To ona jest nośnikiem emocji zamkniętej w biżuterii modo [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak