Sklep zabezpieczony przed złodziejem

Właściciel sklepu jubilerskiego, aby w pełni zabezpieczyć swoją własność, musi nie tylko zainstalować odpowiedni system alarmowy, ale także zadbać o właściwe wyposażanie wnętrza. Nie może bowiem pozwolić sobie na to, by biżuteria stała się łatwym łupem dla włamywacza.

pj-2019-02av-07

W każdym sklepie jubilerskim muszą zatem znaleźć się gabloty wykończone antywłamaniowym szkłem oraz kasa pancerna. Każdy salon musi bowiem dbać nie tylko o bezpieczeństwo kosztowności zamkniętych w gablotach, ale także o zatrudniony personel.

Poczucie bezpieczeństwa

Oczywiście niezależnie od podejmowanych przez właścicieli salonów jubilerskich starań, nie uda się całkowicie zniwelować zagrożenia związanego z kradzieżą mienia. Można jednak dołożyć wszelkich starań, aby zarówno nasza biżuteria, jak i pracownicy byli w salonie bezpieczni. Personel zatrudniony w salonie jubilerskim musi zostać przeszkolony na wypadek pojawiania się w sklepie złodziei. Nie można doprowadzić do sytuacji, w której pracownicy poczują się bezradni i nie będą wiedzieli, jak się zachowa [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak