Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

OHELO | Polski Jubiler


OHELO

27 lutego odbyła się premiera nowej kolekcji biżuterii W. Kruk. Roślina ohelo stała się inspiracją dla autorskiej kolekcji Ewy Chodakowskiej. Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu Ohelo (OH). Jest symbolem zmiany i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń, nawet w najtrudniejszych warunkach.

pj-2019-02av-02

Ohelo Ewy Chodakowskiej jest siódmą kolekcją ambasadorską W. Kruk. Dotychczas powstały kolekcja autorska Przyjaźń Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, Freedom oraz Freedom Wolf Edition Martyny Wojciechowskiej, Eos autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, Vis, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin, oraz Vocalise zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek. W kolekcji Ewy Chodakowskiej główną rolę odgrywa jagoda ohelo, odwzorowana w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Zaprezentowano je w kolorach wulkanicznej czerni oraz pożądanym w tym sezonie odcieniu koralowej czerwieni, gorącej jak lawa.