Zegarki mechaniczne wciąż w modzie

Mimo rosnących obaw na rynku zegarmistrzowskim dotyczących pojawiania się na nim smartwatchy, zegarki mechaniczne są najchętniej kupowanymi zegarkami na świecie. Paradoksalnie rozwój technologiczny, jaki dokonał się na rynku zegarmistrzowskim, spowodował, że klienci na całym świecie chętnie kupują czasomierze, które charakteryzuje kunszt wykonania i marka za tym kunsztem stojąca.

pj-2018-06v-19

Tradycyjne zegarki kojarzone są także z luksusem. Osoby, które decydują się na ich zakup, zazwyczaj nie kierują się chwilową modą pojawiającą się na rynku, ale ich decyzję poprzedza wnikliwa analiza i chęć posiadania przedmiotu, który nie tylko w pewien sposób będzie ich charakteryzował, ale także będzie służył im przez lata.

Walka o klienta

Jak możemy zaobserwować, rynek zegarmistrzowski w ciągu ostatnich kilku lat zmienił się. Inteligentne zegarki, które się na nim pojawiły, w pewien sposób zmieniły oblicze branży. W szybkim czasie stały się jednym z podstawowych elementów tego segmentu rynku. Nie można jednak zapominać, że na rynku zegarmistrzowskim możemy wyróżnić trzy grupy czasomierzy, które cies z ą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących, a mianowicie: zegarki mechaniczne, kwarcowe i inteligentne. I co ważne, każda z tych grup czasomierzy kierowana jest do innego klienta. Mimo wielu obaw, jakie pojawiały się wśród twórców i sprzedawców tradycyjnych zegarków, [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl