Plastikowe pieniądze dla przedsiębiorców

pj_2010_05-8.jpgMały, plastikowy kartonik z magnetycznym paskiem lub chipem zrewolucjonizował sposób dokonywania płatności na całym świecie. Mieniące się różnymi kolorami plastikowe pieniądze opanowały już dawno nasze portfele. Teraz coraz częściej znajdujemy je w portfelach przedsiębiorców.


Karta płatnicza pozwala firmie wykorzystać zalety operacji bezgotówkowych – tańszych i szybszych do przeprowadzenia niż tradycyjne formy rozliczeń. Dzięki temu można wyeliminować czasochłonne wypłacanie i rozliczanie zaliczek gotówkowych.


Zysk dla przedsiębiorcy

Banki starają się wprowadzić wszelkie udogodnienia, aby spełnić niemal wszystkie wymagania klienta. Dzięki temu że wszystkie operacje kartami są rejestrowane, usprawnia to proces kontroli wydatków służbowych. Przedsiębiorca zyskuje, bo firmowe koszty są dzięki korzystaniu z kart bardziej przejrzyste i w każdej chwili ma dostęp do historii płatności. Korzystają z nich zarówno prezesi czy dyrektorzy dużych korporacji, jak również przedstawiciele handlowi w małych firmach. Firmowe karty płatnicze mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Można nimi płacić za towary i usługi albo wypłacać gotówkę z bankomatu. Przede wszystkim wykorzystywane są do płacenia za paliwo, podróże służbowe, koszty reprezentacyjne oraz serwisowanie samochodów.


Najprostsze i najtańsze

Na rynku usług bankowych czeka na przedsiębiorców szeroka oferta różnego rodzaju kart. Do wyboru są cztery rodzaje: kredytowe, debetowe, o [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak