Marzenie kolekcjonera biżuteria Kramera

Louis Kramer jest jednym z najważniejszych twórców biżuterii kostiumowej na świecie. Ten urodzony w Stanach Zjednoczonych twórca stworzył biżuterię, o którą teraz walczą kolekcjonerzy, a jej ceny znacznie przewyższają wartość materiałów użytych do jej produkcji.

pj-2018-06v-18

Udało mu się zaistnieć na rynku jubilerskim dzięki ogromnemu talentowi oraz wyczuciu rynku. Dawał klientom to, czego oczekiwali, i tworzył niezwykłe modele biżuterii na każdą kieszeń.

Firma jubilerska odnosząca sukcesy

Założona przez projektanta Louisa Kramera i jego dwóch braci Morrisa i Henry'ego w 1943 r. w Nowym Jorku firma jubilerska Kramer Jewellery Creations stała się w bardzo krótkim czasie popularną marką jubilerską za sprawą wprowadzania na rynek niekonwencjonalnych kolekcji biżuterii dla każdego. Kramer Jewellery oferowała bowiem kolekcje biżuterii ekstrawaganckiej, którą upodobały sobie kobiety lat 50. Biżuteria projektowana przez Kramera wyróżniała się swoim wzornictwem oraz dbałością o jakość wykorzystanych do jej produkcji materiałów. Projektantowi udało się także osiągnąć niezwykły [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak