Biżuteria jakiej jeszcze nie było

Twórcy biżuterii eksperymentują z formą i wzornictwem we wprowadzanych na polski rynek kolekcjach biżuterii. Stają się zaskoczyć odbiorów, proponując im innowacyjne rozwiązania formalne, wykorzystujące nowoczesne materiały jubilerskie.

pj-2018-06v-10

Artyści coraz częściej porzucają tradycyjne materiały na rzecz niekonwencjonalnych tworzyw, które pojawiają się na polskim rynku jubilerskim. Twórcy prześcigają się w wykorzystywaniu nowości, które pozwalają im na zrobienie biżuterii „jakiej jeszcze nie było”. Podobna zasada panuje na rynku biżuterii modowej, gdzie im ciekawsze rozwiązanie formalne, tym większa szansa na sprzedaż ozdoby.

Im nowsze, tym lepsze

– Do tworzenia biżuterii wykorzystywane jest niemal wszystko. Rynek jubilerski jest niezwykle chłonny, jeśli chodzi o nowo powstałe materiały – twórców biżuterii interesuje wszystko to, co innowacyjne – mówi Piotr Krzywicki, importer biżuterii z Indii. – Nowe materiały jubilerskie, bez względu na to, czy tradycyjnie związane z biżuterią, jak syntetyczne kamienie, czy nowe tkaniny, cieszą się olbrzymim zainteresowaniem klientów w Polsce – precyzuje. Twórcy biżuterii, goniąc za nowością, eksperymentują z materiałem.
W projektach jubilerskich znajdujemy już nie tylko wszelkiego rodzaju żywice, plastiki, szkło czy impregnowany papier, ale także tkaniny czy materiały budowla [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk