Za dotknięciem myszy

W ostatnim czasie polskiej branży jubilerskiej wyrosła konkurencja. Polacy coraz chętniej kupują biżuterię za pośrednictwem sieci, zamawiając bezpośrednio od chińskich dostawców. Popularność platform sprzedażowych typu AliExpress sprawia, że polscy importerzy biżuterii, ale także twórcy odnotowują spadek sprzedaży biżuterii modowej. Tania, modna biżuteria, w której zakochali się Polacy, jest teraz jeszcze tańsza dzięki rosnącej popularności platform sprzedażowych.

pj-2018-06v-09

Sprzedaż biżuterii z Chin rośnie w zastraszającym tempie. Polacy decydują się na zakupy w sieci nie tylko ze względu na cenę biżuterii, ale także z powodu możliwości dokonywania różnorodnych zakupów w jednym miejscu.

Sprzedaż przez internet

Polacy pokochali zakupy za pośrednictwem sieci. Kupują dużo i często, w związku z czym nie dziwi fakt, że chętnie korzystają z nowych możliwości, jakie oferują im sprzedawcy internetowi. Należy zauważyć, że popularność serwisów sprzedażowych rośnie z miesiąca na miesiąc. – Fenomen platform sprzedażowych w stylu AliEpress bierze się z kilku powodów. Po pierwsze – klienci mają możliwość dokonania tanich zakupów, po drugie – mogą wybierać spośród niemal nieograniczonej liczby produktów, które odpowiadają ich potrzebom, po trzecie – kupić kilkadziesiąt produktów podczas jednej sesji – mówi Marek Nowotnik, ekonomista. – Jedynym problemem jest czas oczekiwania na przesyłkę – dodaje. Klienci logujący się na platformach sprzedażowych chińskich producentów mogą kupić niemal wszyst [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej