Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Jubinale Christmas | Polski Jubiler


Jubinale Christmas

Czwarta zimowa edycja Targów Biżuterii Jubinale Christmas odbyła się w Krakowie 13-14 listopada 2018 r. Impreza kolejny raz stała się miejscem spotkania branży jubilerskiej z Europy Centralnej przed niezwykle ważnym dla firm sezonem bożonarodzeniowym.

To już tradycja, że wystawcy Jubinale Christmas z niezwykłą starannością przygotowują wyjątkowe bogactwo świątecznej oferty. Wszyscy kupcy, którzy przybyli do hali Expo, mieli możliwość dokonania bezpośrednich zakupów produktów z niemal wszystkich sektorów branży jubilerskiej od ponad 60 firm z takich krajów jak: Czechy, Litwa, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Estonia, Austria i oczywiście Polska. Przez dwa handlowe dni targi zostały odwiedzone przez bardzo liczne grono kupców, profesjonalistów z branży. Wystawcy często podkreślali większą liczbę kupców, zwracając szczególną uwagę na klientów ze Słowacji, co jest dowodem na to, że skierowanie działań promocyjnych i marketingowych na południowe rynki to bardzo dobry kierunek. Wieczorem po pierwszym dniu targów wystawcy spotkali się podczas wspólnej kolacji w luźnej atmosferze. Była to doskonała okazja do dyskusji między sobą oraz z organizatorem na temat obecnej sytuacji branży i jej potrzeb.