Ten jedyny pierścionek

pj_2010_04-69.jpgWspółcześnie coraz więcej narzeczonych decyduje się na zakup pierścionka zaręczynowego, który będzie możliwie najbardziej oryginalny.


W związku z tym coraz większą p o p u l a r n o ś c i ą cieszą się zakłady jubilerskie, które umożliwiają klientom zaprojektowanie pierścionka według własnego pomysłu.


Salony jubilerskie z dodatkową usługą

Na polskim rynku jubilerskim można zaobserwować tendencję, że właściciele sklepów jubilerskich coraz chętniej decydują się na wzbogacenie swojej oferty o możliwość wykonania pierścionka zaręczynowego bądź obrączek według pomysłu klientów. Właściciele punktów jubilerskich zdali sobie sprawę, że wprowadzenie tej usługi do swoich salonów nie wiąże się ze wzrostem kosztów, natomiast dzięki temu posunięciu można liczyć na znaczny wzrost zysków oraz powiększenie grona stałych klientów. – Narzeczeni chcą ofiarować swojej przyszłej żonie przedmiot, który będzie stworzony specjalnie dla niej i będzie podkreślał jej oryginalność – mówi Waldemar Krzyżkowiak, właściciel salonu jubilerskiego Colette. – Od momentu, kiedy wprowadziłem możliwość zamówienia pierścionka wykonanego według własnego projektu, nie mogę narzekać na brak klientów – dodaje. Właściciele salonów jubilerskich wykonują projekty według pomysłów klientów albo sami, albo podejmują współpracę ze studiami projektowymi, które przygotowują projekty i wysyłają je do akceptacji zamawiającym.


Najpopularniejsza biżuteria

Warto pamiętać, że pierścionki zaręczynowe i obrączki to jedne z [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej