Jubilerzy pod Wawelem

pj_2010_04-84.jpgWielkimi krokami zbliża się trzecia edycji targów JUBINALE 2010 – Letnich Targów Trendów Jubilerskich i Zegarkowych. Między 11 a 13 czerwca w Krakowie jubilerzy, producenci biżuterii, artyści i wszystkie osoby związane z branżą jubilerską będą miały okazję nawiązania kontaktów handlowych, wymienienia się opiniami oraz przyjrzeć się najnowszym trendom panującym w modzie biżuteryjnej.


Mimo krótkiej historii targi JUBINALE wpisały się już w kalendarz międzynarodowej branży jubilerskiej i zegarkowej jako ważna platforma komunikacyjna i handlowa dla firm z Europy Centralnej i konsekwentnie wzmacniają swoją pozycję w tym regionie. Potwierdza to rosnący z roku na rok udział odwiedzających (kupców) z krajów takich jak Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy i Austria.


Międzynarodowa publiczność

Ostatnią edycję targów w 2009 roku odwiedziło blisko dwa tysiące kupców, z których 60 proc. pochodziło z Polski. Jednak wśród zeszłorocznych go [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl