Kasetka na biżuterię

Właściciele salonów jubilerskich wprowadzają do swoich sklepów nowe kolekcje biżuterii, zaskakują klientów, oferując akcesoria jubilerskie, jednak zapominają o asortymencie służącym do przechowywania biżuterii.

pj-2018-06a-12

Pudełka, szkatuły do przechowywania biżuterii pojawiają się w salonach jubilerskich sporadycznie, a jeśli już są, to najczęściej są to tradycyjne kasetony o mało wyszukanym wzornictwie. Tymczasem moda na akcesoria do przechowywania biżuterii zmienia się i na rynku pojawia się coraz więcej akcesoriów, które dzięki niekonwencjonalnego wzornictwu pozwalają na uporządkowanie zgromadzonych precjozów.

Przechowywanie biżuterii

W sklepach jubilerskich w asortymencie powinny znajdować się szkatułki na biżuterię. Klienci odwiedzający salon powinni mieć możliwość kupna przedmiotu, który umożliwi im bezpieczne i wygodne przechowywanie biżuterii w domu. Sprzedawcy powinni żądać, aby klienci mieli możliwość wyboru kasetki na biżuterię, która będzie spełniała ich wymagania. Należy pamiętać, że poszerzenie oferty o dodatkowy asortyment może być doskonałym sposobem zwiększenia dochodów naszego sklepu. Na rynku jubilerskim powoli pojawia się moda na posiadanie ciekawych, designerskich kasetek na biżuterię.

Polacy gromadzą bowiem coraz większą jej ilość i chcą ją odpowiednio przechowywać. Jedni pragną wyeksponować [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej