Amberif – kolejny sukces branży jubilerskiej

13 marca zakończyły się jedne z najważniejszych w Polsce targi jubilerskie Amberif. Podczas 17. Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif swój asortyment proponowało ponad 450 wystawców, którzy zostali odwiedzeni przez ponad sześć tysięcy gości przybyłych na targi z 40 krajów całego świata.


pj_2010_04-53.jpg


Wystawcy jak co roku rozlokowani zostali w pięciu halach. Największą popularnością cieszyły się hala Bursztynowa oraz Bursztynowo- Srebrna, gdzie wszyscy zainteresowani mogli znaleźć naszyjniki, pierścionki czy kolczyki oferowane kontrahentom przez prawie 300 wystawców z Polski i Litwy. Warto zauważyć, że podczas tegorocznej edycji dużym zainteresowaniem cieszyła się biżuteria bursztynowa, która połączona została z plastikowymi dodatkami. Wielu zwiedzających odwiedziło antresolę w hali Bursztynowej, gdzie znajdowała się Galeria Projektantów. Projektanci biżuterii zaprezentowali podczas targów swoje prace, które po raz kolejny udowodniły, że polskie wzornictwo może doskonale konkurować ze światowym designem.


pj_2010_04-4.jpg

Targowe hity

W hali Złota znalazła się przede wszystkim biżuteria ze złota i srebra oraz zdobiona kamieniami jubilerskimi, perłami i diamentami. Oprócz polskich firm swoją ofertę zaproponowali także sprzedawcy diamentów z B [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl